Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon - Glow Serum Propolis + Niacinamide (30ml)

Lek 1,350 Lek 1,690
Një serum i ngjashëm me mjaltin është i pasuruar me përbërës Hanbang (ilaçe bimore tradicionale koreane) të cilët luftojnë aknet dhe reduktojnë poret. Serumi Beauty of Joseon Glow përmban 60% ekstrakt propolisi dhe 2% niacinamide. Do të ndihmojë në qetësimin dhe shërimin e lëkurës së irrituar. Propolisi është natyralisht antiseptik dhe anti-inflamator. Prandaj, ndihmon për të qetësuar dhe qetësuar dhe gjithashtu përmirëson rigjenerimin e qelizave duke shëruar lëkurën e trazuar. Niacinamidi ndriçon dhe rigjallëron ngjyrën, ndërsa shafrani i Indisë i pasur me antioksidantë lufton dëmtimin e radikalëve të lirë për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe të shëndoshë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi