Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Glow Deep Seum : Rice + Arbutin 30ml

Lek 1,690 Lek 2,090
Një serum me peshë të lehtë, hidratues i pasuruar me përbërës Hanbang (ilaçe bimore tradicionale koreane) për ndriçimin e lëkurës dhe kundër pigmentimit. Tekstura e saj ujore depërton shpejt dhe thellë në lëkurë për të siguruar efekte të qëndrueshme.
68,6% e permbajtjes se serumit e ze uji orizi, i shpikur "uji i bukurisë" në historinë koreane, është shumë efektiv në hidratimin dhe pastrimin e lëkurës. Ajo ushqen lëkurën me vitaminë B dhe minerale që forcojnë barrierën e lëkurës dhe ndriçojnë tonin e lëkurës. 2% arbutinë, e nxjerrë nga bimët e manaferrës dhe boronicës, ndihmon në zbehjen e njollave të errëta dhe parandalimin e hiperpigmentimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi