Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Ginseng sun serum 50ml

Lek 1,490 Lek 1,890

Ky është një opsion i shkëlqyer për këdo që kërkon një krem kundër diellit pa peshë që trajton lëkurën me përbërës të pasur me antioksidantë dhe kundër plakjes. Zbatohet si një hidratues i lehtë duke e bërë atë një produkt të përsosur me përdorim të dyfishtë, veçanërisht për llojet e lëkurës se yndyrshme ose të kombinuar.

-30% ekstrakt xhensen:
Xhenseni është përdorur me shekuj në mjekësinë lindore për trajtimin e shumë sëmundjeve. I pasur me saponinë, xhensen ndihmon në furnizimin e shpejtë të lëkurës me lagështi dhe ruan hidratimin për lëkurën me shkëlqim.
-2% Niacinamide:
Niacinamidi është një grup kompleks vitaminash B i tretshëm në ujë që është efektiv në përmirësimin e pigmentimit. Ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit vaj-lagështi të lëkurës për të përmirësuar strukturën e lëkurës, duke ndriçuar gjithashtu çehre.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi