Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml

Lek 1,690 Lek 2,090
Ky vaj i lehtë pastrues largon papastërtitë, yndyrën dhe mbetjet e grimit nga lëkura me lehtësi. Ai përmban vaj të farës së xhensenit për të mbrojtur lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe vaj soje për të lëmuar lëkurën. Perfundimi:  lëkurë e pastër, të hidratuar dhe të lëmuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi