Glowyskinshop.com

Beauty of Joseon Calming Serum Green tea + Panthenol 30ml

Lek 1,290 Lek 1,690
Ky serum qetësues i lehtë funksionon ne menyre fantastike për të qetësuar lëkurën e irrituar dhe për të rivendosur ekuilibrat. I pasuruar me përbërësit tradicional të mjekësisë bimore koreane ('hanbang') ky formulim i butë adreson skuqjen dhe ndjeshmërinë. Çaji jeshil, i pasur me antioksidantë, ndihmon në reduktimin e prodhimit të sebumit dhe yndyrës, përveç njetrajtesimit të ngjyrës së lëkurës. Panthenoli ndihmon në mbajtjen e lëkurës të lëmuar dhe të butë, ndërsa centella asiatica qetëson.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi