Banila Co

Banila Co clean it zero cleansing balm original 100ml

Lek 2,090

Clean it Zero 3-në-1 Cleansing Balm Original është një pastrues hipoallergjik që transformohet nga balm në vaj kur aplikohet në lëkurën tuaj. Zhvilluar për të hequr edhe grimin e papërshkueshëm nga uji dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës suaj në vetëm një hap. Teknologjia Zero Balance pastron thellësisht pa e zhveshur lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar dhe të freskët

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi