Glowyskinshop.com

BANILA CO - Clean It Zero Cleansing Balm Revitalizing 100ml

Lek 2,390

Ky balm pastrues hipoallergjik është formuluar me resveratrol nga ekstraktet e rrushit për të rigjallëruar lëkurën tuaj duke shpërndarë dhe hequr në mënyrë efektive kremin kundër diellit, grimin dhe papastërtitë e tjera të grumbulluara gjatë ditës.
Jo irritues dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi