Glowyskinshop.com

Banila Co Clean it Zero Cleansing Balm Purifying 100ml

Lek 2,390
Balmi pastrues Clean It Zero Purifying është hap i parë i përsosur në pastrimin tuaj të dyfishtë. Një pastrues ushqyes makijazhi me shtatë ekstrakte natyrale, duke përfshirë Centella Asiatica, Amaranthus, Scutellaria dhe gjethet e Rozmarinës, ofrojnë kujdes delikat për lëkurën e ndjeshme dhe delikate. BANILA Zero Purifying është një balsam pastrues CO për heqjen e grimit të lehtë, si sherbeti, i formuluar për llojet e ndjeshme të lëkurës. I përmirësuar me një paketim dhe formulë të re, ky pastrues hipoallergjik i vlerësuar me çmime heq pa mundim përbërjen kokëfortë pa hequr vajrat natyralë të lëkurës tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi