Glowyskinshop.com

Banila Co Clean it Zero Cleansing Balm Nourishing 100ml

Lek 2,390
Versioni i ri ushqyes i balmit bestseller te Baniles përdor ekstraktin e xhensenit për të rigjallëruar lekuren dhe ekstraktin e pelte mbretërore për të dhënë lagështi të thellë në lëkurë.
Balsami ushqyes përfshin përbërës super-hidratues si vaji i farës së shafranit, squalane dhe ekstrakti i pelte mbretërore, kështu që ju mund të filloni të hidratoni lëkurën tuaj me hapin e parë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.. Është pa ngjyrues artificial, alkool, parabenë dhe vaj mineral.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi