Glowyskinshop.com

Thank You Farmer BakuVita Intensive Eye Serum 30 ml

Lek 2,990
Ju prezantojme serumin revolucionar Eye Revive, një zgjidhje moderne për kujdesin e lëkurës që tejkalon kujdesin tradicional të syve. Ky serum i jashtëzakonshëm është krijuar me përpikëri për të përmirësuar bukurinë natyrore rreth syve tuaj, duke ofruar një pamje rrezatuese dhe rinore. Disa nga vecorite e serumit jane:


Bakuvita Magic: E pasuruar me një përzierje të fuqishme të vitaminës, niacinamide, dhe formula jonë ekskluzive Bakuvita, duke shfaqur retinol botanik, bakuchiol, dhe vitamina C & E. Kjo recetë e energjise është sekreti për kujdesin ndaj syve të ndritshëm.

Bakuchiol Bliss: Përjetoni prekjen e butë të Bakuchiol, një përbërës me origjinë bimore i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Formula e tij me acarim të ulët lejon përdorimin e ditës dhe natës, duke ofruar rehati dhe rigjallërim.

Duo e vitaminës: Kombinimi ynë fitues i vitaminës C&E funksionon pa u lodhur për të parandaluar humbjen e lagështirës, ​​duke siguruar hidratim efektiv, qetësues dhe rigjenerim të lëkurës. Ndjeni ndryshimin në shkëlqimin e butë dhe të mbrojtur.

Bukuri e pastër, lumturia vegane: Përqafoni bukurinë me Formulën tonë Bukuri të Pastër dhe Vegane.

Përmirësoni bukurinë tuaj natyrore:
Serumi ynë Eye Revive është i fortifikuar me 20,000 ppm mbresëlënëse vitaminash dhe fuqinë ndriçuese të niacinamidit. Ky kombinim dinamik funksionon në mënyrë harmonike për të dhënë një pamje të ndritshme dhe të fortë në sytë tuaj. Formula ujore e serumit siguron thithjen e thellë të lagështirës, ​​duke e lënë lëkurën tuaj të hidratuar dhe rinovuar.

Me një shpërndarës të rregullueshëm për përdorim të saktë, serumi ynë ofron kontroll të pashembullt mbi sasinë e shpërndarë. Ky kontejner i tipit grykë promovon aplikimin higjienik, duke parandaluar humbjen duke optimizuar nivelet e lagështisë për lëkurën tuaj. Natyra hipoalergjike e serumit siguron një prekje të butë të përshtatshme edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës.

Zhytuni në formulën transparente që rrëshqet pa probleme për një ndjesi të freskët dhe të fortë. Ideal për rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës, ky serum është zgjidhja juaj e përgjithshme e kujdesit. Formulimi i tij jo i rëndë, i llojit të serumit me ujë, është i përsosur për aplikim të lehtë nga fytyra në qafë. Lloji i xhelit me lagështi siguron një përvojë të qetë, të përshtatshme për përdorim para dhe pas grimit.

Përjetoni efektin transformues të serumit tonë Eye Revive pas vetëm disa ditësh përdorim. Përzierja e tij unike jo vetëm që ndriçon, por edhe forcon lëkurën delikate rreth syve tuaj. Ky serum është krijuar posaçërisht për të thithur lagështinë, duke i lënë sytë tuaj të duken të gjallë dhe të rigjallëruar.

Përqafoni perfitimet që vijne me Serumin tonë Eye Revive – një risi për kujdesin e lëkurës që përzien përbërësit e avancuar me një përkushtim ndaj kujdesit të butë dhe efektiv. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën dhe dëshmoni magjinë e syve të shndritshëm dhe rinorë. Provojeni sot dhe lërini sytë tuaj të shkëlqejnë me shkëlqimin që meritojnë!

Perberesit: 

Ingredients

  • Water, Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide(20,000ppm), Propanediol, Methyl Gluceth-20, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Malt Extract, Corallina Officinalis Extract, 1)Magnolia Sieboldii Extract, 1)Magnolia Liliflora Flower Extract, 1)Cnidium Officinale Root Extract, 1)Benincasa Cerifera Seed Extract, 1)Prunus Persica (Peach) Kernel Extract, 1)Astragalus Membranaceus Root Extract, 1)Poria Cocos Extract, Camellia Sinensis Leaf Water, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthan Gum, Betaine, Carbomer, Adenosine, Tromethamine, Sorbitan Laurate, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Pentapeptide-4, 2)3-O-Ethyl Ascorbic Acid(1ppm), Bakuchiol(0.1ppm), 2)Ascorbic Acid Polypeptide(0.1ppm), 2)Tocopherol(0.1ppm), Ethylhexylglycerin, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbic Acid Polypeptide

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi