Glowyskinshop.com

AXIS-Y Mask Now Glow Later Duo Set

Lek 1,990
Nje set ne format për udhëtimet qe përmban dy maska ​​kulti të preferuara nga marka vegane, Axis Y. 

AXIS-Y Mugwort Pack për pastrimin e poreve 30ml
Pastron poret nga papastërtitë, qetëson lëkurën e përflakur dhe të irrituar dhe eksfolion butësisht lëkurën e vdekur për të zbuluar një teksture të shndritshme dhe të shëndetshme. Maska eshtë e pasuruar me 61% ekstrakt Mugwort për të qetësuar lëkurën, ndërsa balta dhe kokrrat e fasules së kuqe adzuki pastrojnë poret e bllokuara dhe ndihmojnë në heqjen e akneve.

AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask 30ml
E formuluar për të ndriçuar dhe qetësuar lëkurën tuaj, kjo maskë xhel është e mbushur plot me përbërës të fuqishëm për të hidratuar dhe forcuar pengesën natyrale të lëkurës. Maska me xhel me rezolucionin e ri të lëkurës e ndriçon lëkurën me 2% niacinamide dhe qetëson lëkurën e irrituar duke forcuar gjithashtu barrierën natyrale të lagështisë së lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi