Glowyskinshop.com

Atopalm Maternity Care Relaxing Leg Cream 150ml

Lek 1,390 Lek 2,790

Krem relaksues i këmbëve i formuluar në mënyrë specifike për t'ju mbështetur gjatë shtatzënisë,  Atopalm Maternity Care minimizon ënjtjen dhe acarimin duke përmirësuar rrjedhjen e gjakut dhe qetësuar këmbët. E përkryer gjatë muajve të ngrohtë të verës ose për ata me sindromën e këmbëve të qeta.

 Pa aromë artificiale, vaj mineral dhe benzofenon.

 Si të përdorni kremin relaksues të këmbëve Atopalm Maternity Care: 

Aplikojeni në këmbë  për të lehtësuar stresin. Ngrohni kremin në duar dhe masazhojeni mundësisht me lëvizje lart në këmbë.

Kunder fryrjes gjatë shtatzënisë, vendoseni kremin në frigorifer për të ndihmuar në reduktimin e ënjtjes dhe ftohjen e këmbëve.

Për sindromën e këmbëve të shqetësuara: masazhoni këmbët çdo ditë me lëvizje rrethore për të përmirësuar qarkullimin e gjakut.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi