Glowyskinshop.com

Aromatica Tea Tree Pore Purifying Serum (10% Niacinamide + 1% Zinc PCA) 30ml

Lek 3,190
Ky serum antiinflamator kombinon 71% ekstrakt të pemës së çajit, 10% niacinamide dhe 1% zink PCA - oksid zinku plus aminoacide të lidhura me hidratimin dhe strukturën e kolagjenit. Po luftoni me prodhimin e tepërt të sebumit, aknet, poret e mëdha dhe lëkurën e irrituar akneike? Përdorimi i rregullt i këtij serumi të butë do të qetësojë dhe hidratoje, ndërkohë që ndihmon në balancimin e sebumit dhe yndyrës dhe minimizimin e shfaqjes së akneve - për lëkurë të qetë, të pastër dhe me shkëlqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi