Glowyskinshop.com

Aromatica Tea Tree Balancing Toothpaste 130g

Lek 790 Lek 1,290
Një pastë dhëmbësh e formuluar në mënyrë të sigurt me ekstraktin e pemës se çajit që mban mishrat dhe dhëmbët të pastër dhe te shendetshem. Një përzierje e vajit natyral të mentes, vajit të mentes dhe vajit të pemës së çajit jep një aromë të lehte  dhe mban frymën të freskët. Pa Flour, Paraben, SLS, PEG, Mikrorruaza, Sakarinë, Triklosan, Përbërës me prejardhje nga kafshët, Ngjyra Artificiale, Aromat Artificiale. Përdoreni çdo ditë për të ofruar kujdes të shëndetshëm të ekuilibruar oral.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi