Glowyskinshop.com

Aromatica Serene Body Wash Lavender & Marjoram 300ml

Lek 2,990

Ndiheni të rraskapitur nga angazhimet dhe lodhja s ditës? Lehtësoni tensionin në trupin dhe mendjen tuaj për të rehatuar fillimin dhe fundin e ditës tuaj. Vaji esencial i livandës ka vetinë të qetësojë humorin e paqëndrueshëm dhe të ngrejë nivelet e energjisë të cilat duket sikur kanë kaluar në gjendje letargjike. Përveç kësaj, ky produkt ka në përbërje vaj esencial borziloku që mpreh emocionet e panevojshme dhe ndërton forcën e brendshme.

 Formula e tipit xhel krijon flluska të lehta dhe të pasura.

 Ndaj masazhoni të gjithë trupin me flluska dhe më pas shpëlajeni tërësisht atë me ujë të vakët. Përbërësit e shëndetshëm të vajit zbutin dhe hidratojnë lëkurën, ndërkohë që sigurojnë paqen e brendshme të mendjes.

Metoda e nxjerrjes

Zierje: Një metodë ekstraktimi duke zier barishte ose bimë mjekësore në ujë mbi nxehtësi të ulët për një kohë të gjatë për të nxjerrë përbërësit aktivë. Është një metodë fizike që ka një histori të gjatë dhe nxjerr përbërësit aktivë në mënyrë efektive nga materialet natyrore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi