Glowyskinshop.com

Aromatica Serene Body lotion lavender & Majoram 300 ml

Lek 1,350 Lek 2,690

Kërkoni të shpëtoni nga të gjitha tensionet e jetës së përditshme dhe të pushoni në mënyrën më të mirë ? Atëherë keni nevojë për terapi të qetë që relakson mendjen dhe trupin tuaj.

  Vaji esencial i livandës ka veti të qetësojë një humor të paqëndrueshëm ndërsa rrit nivelet e energjisë nga një gjendje e lodhur dhe letargjike.   

 Gjalpi organik Shea dhe vaji Organik Babasu, të cilët formojnë një barrierë hidratuese, korrigjojnë vajin dhe ekuilibrin e lagështisë së lëkurës për lëkurë të lëmuar dhe të shëndetshme.

  Ky produkt ofron një ndjenjë freskuese, pastërtie dhe nuk ngjitet me rrobat edhe nëse visheni menjëherë pas aplikimit falë përthithjes jo ngjitëse dhe të shpejtë.

 Aplikoni një shtresë në zonat me shumë qeliza të vdekura të lëkurës, si kutikulat, bërrylat dhe thembra, për kujdes intensiv. Në vjeshtë dhe dimër, kur lëkura thahet, përzieni me 2 pika vaj jojoba për lagështi të qëndrueshme.

Metoda e nxjerrjes

Zierje: Një metodë ekstraktimi duke zier barishte ose bimë mjekësore në ujë mbi nxehtësi të ulët për një kohë të gjatë për të nxjerrë përbërësit aktivë. Është një metodë fizike që ka një histori të gjatë dhe nxjerr përbërësit aktivë në mënyrë efektive nga materialet natyrore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi