Glowyskinshop.com

Aromatica Sea Salt Gum Care Tooth Paste 130g

Lek 590 Lek 990

Pastë dhëmbësh e formuluar me kripë deti, mbron mishrat sensitivë të dhëmbëve nga implantet ortodonsikë dhe sëmundjet peridontale. Me vajra esencial limoni për aromë të këndshme.

Përdorimi: Aplikoni pastë në furce dhe vijoni rutinën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi