aromatica

Aromatica Rosemary Scalp Scaling shampoo 400ml

Lek 2,290 Lek 2,590

Kjo shampo nga Aromatica përmban 97% përbërës natyralë dhe nuk përmban sulfate, silikone, parabene dhe vajra minerale. Përbërësi i tij kryesor është rozmarina, e kultivuar ne menyre organike. Tek shampoja gjithashtu gjen përbërës si biotin dhe panthenol në formulën e saj. Eshtë projektuar për të gjitha llojet e flokëve dhe është një opsion i shkëlqyeshëm për këdo me lëkurë të ndjeshme të kokës që kërkon një efekt pastrues dhe rinovues. Ai heq butësisht papastërtitë dhe i lë flokët me më shumë volum, më të shndritshëm dhe më të pastër. Do t’ju ​​pëlqejë nëse keni flokë shumë të hollë, delikate ose flokë te yndyrshem në rrënjë. Nëse flokët tuaj janë shumë të thatë, ju rekomandojmë t’i kombinoni me kondicionerin nga e njëjta linjë.

Shampo hipoalergjike me një përzierje rozmarine, gjethe pishe, xhenxhefil, borzilok, koriandër dhe ekstrakte rigoni shtreson dhe ushqen lëkurën e kokës duke rezultuar në flokë më të shëndetshëm dhe te forte. Përbërësit shtesë biotin dhe panthenol ndihmojnë në forcimin dhe shtimin e shkëlqimit dhe butesise se flokut. Nëse keni një skalp të ndjeshëm me zbokth, yndyre të tepërt kjo shampo është pikerisht për ju! Kjo shampo natyrale lehtëson skalpin nga acarimi, zbokthi, vaji i tepërt dhe erërat e padëshiruara ndërsa i hidraton flokët dhe i siguron me ushqyes natyralë.


 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi