Glowyskinshop.com

Aromatica Rosemary Salt Scrub Shampoo 500ml

Lek 3,990

Shampo për pastrim me kripë rozmarine të Aromatica është formuluar me granula natyrale dhe të buta të kripës së liqenit të Andeve për të eksfoluar dhe pastruar në mënyrë efektive skalpin e kokës. Efektet e tij detoksifikuese largojnë mbetjet dhe qelizat e vdekura të lëkurës që bllokojnë poret, duke siguruar ushqim dhe forcimin e rrënjëve të flokëve tuaj. Shijoni një skalp dhe flokë të shëndetshëm me këtë pastrim natyral dhe të butë.

✔️ Ofron ushqim të thellë në lëkurën e kokës ndërsa forcon rrënjët e thella të flokëve.

✔️ Stimulon rritjen e shpejte te flokut dhe parandalon renien.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi