aromatica

AROMATICA Rosemary Root Enhancer 100ml

Lek 1,490 Lek 1,990

Rozemary Root Enhancer është një esence unike trajtuese që përmban vetëm lëndë ushqyese të nevojshme për skalpin. Ushqeni skalpin e kokës me këtë tretësirë të pasur me vitamina! Formuluar me Kompleksin e Ushqimit të Zi i cili përfshin fasule të zeza, oriz të zi, susam të zi, manit, patëllxhan dhe ekstraktet e farës së piperit për të ndihmuar në forcimin e rrënjëve për lëkurën e kokës më të shëndetshme! Rozmarina dhe biotina stimulojne zgjatjen e flokut dhe nxisin daljen e flokeve te rinj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi