aromatica

AROMATICA Rosemary Active V Anti-Hair Loss Tonic 100ml

Lek 1,890 Lek 2,390

Tonik kompleks i pasur me perbers botanike dhe medicinale qe vepron kunder rënies së flokëve dhe stimulon daljen e flokeve te rinj . Nëse keni një sere problematikash, nga një skalp i ndjeshëm, humbje e flokëve, zbokth, apo kruarje ky produkt i zgjidh te gjitha. Proteina LPP hidraton thellesisht flokun dhe rrit elasticitetin e tij.

Vitamina Active V zgjon dhe vitalizon skalpin e irrituar. Një skalp i shëndetshëm merr pjesë në prodhimin e flokëve të shëndetshëm. Rrënjët e forta parandalojnë që flokët të bien lehtë. Duke përdorur perberes mjekësore botanike, rozmarina ofron forcim te rrenjes se flokut dhe parandalon renien e tyre. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi