Glowyskinshop.com

Aromatica Quinoa Protein Shampoo 400ml

Lek 1,890 Lek 2,190
Një përvojë spa në një shishe: AROMATICA krijon ekuilibrin midis lëkurës, trupit dhe mendjes. Të kesh atë ndjenjë të mirëqenies me aromaterapinë ushqyese bimore.
Shampo për flokë të dredhur dhe të dëmtuar, i rikthen flokëve shkëlqimin dhe butësinë natyrale duke i rimbushur me proteina dhe lëndë ushqyese.
Kinoa, një superushqim i pasur me proteina, ndihmon flokët e dëmtuar me aminoacide esenciale.
Shampo për flokë të shëndetshëm i bërë me 96.4% përbërës me prejardhje natyrale
Shishe plastike 100% e ricikluar: Ne po marrim me pasion qëndrimin për ta kthyer tokën në gjendjen e saj natyrore dhe për të ruajtur dhe restauruar planetin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi