Glowyskinshop.com

aromatica Quinoa Protein Hair Ampoule 100ml

Lek 2,090

E formuluar me extract Quinoa dhe proteina LPP, e kthen flokun e dëmtuar dhe të crregullt në të butë dhe të mëndafshtë. Përdorimi: Pasi të thani flokun me peshqir, aplikojeni dhe vazhdoni rutinen tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi