Glowyskinshop.com

A'pieu Raspberry Vinegar Hair Treatment 165ml

Lek 1,990
Ky trajtim i flokëve me uthull me mjedër A'pieu përmban ekstrakt të mjedrës dhe ka për qëllim të zbusë dhe ushqejë flokët që ndihen të ashpër pas trajtimeve. Zgjidhja e pasuruar e uthullës i lë flokët plot shkelqim dhe të mëndafshtë dhe pastron skalpin. Përdoreni këtë trajtim për të arritur flokë të butë dhe të shëndetshëm. Ky trajtim i flokëve është shumë i përshtatshëm për flokët që janë të thatë dhe të brishtë ose te demtuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi