Glowyskinshop.com

A'PIEU Raspberry Vinegar Hair Shampoo 500ml

Lek 1,590 Lek 2,190

Në linjën e saj të plotë "Raspberry Vinegar", A'PIEU përdor uthull mjedër përveç ekstrakteve të frutave për të balancuar skalpin  dhe për t'i dhënë flokëve fortesi dhe shkëlqim. Shampoja krijon një shkumë të pasur, e cila heq jo vetëm papastërtitë, por edhe vajin që bllokon folikulat; Falë ekstrakteve të Pemës së Çajit, qetëson kruajtjen, pastron lëkurën dhe rregullon sekretimin e yndyres. Ekstraktet e rozmarinës stimulojnë mikroqarkullimin duke oksigjenuar folikulat dhe rrjedhimisht duke stimuluar rritjen e flokëve të rinj.

Shampoja është formuluar me uthull (1,000 ppm), ekstrakte mjedër (10,000 ppm) dhe ekstrakte bimore të fermentuara; për të ushqyer dhe dhënë shkëlqim flokëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi