Glowyskinshop.com

A'pieu Raspberry Vinegar Hair Mist 105ml

Lek 1,490

Mist flokësh me uthull mjedre A'PIEU, një përbërës i pasur me vitaminë E me funksion kondicionues, i shkëlqyeshëm për të ndihmuar në rikuperimin dhe hidratimin e flokëve dhe skalpit të dëmtuar. Ky trajtim i flokëve gjithashtu ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të flokëve, duke parandaluar ndarjen e fijeve. Kombinimi i uthullës dhe ekstraktit të mjedrës ndihmon në balancimin dhe ushqyerjen e skalpit, duke çuar në rritje më të shëndetshme të flokëve. Aroma e saj e ëmbël do t'i lërë flokët tuaj aromatik gjatë gjithë ditës! Përbërësit kryesorë: Viniger 10,000 ppm, ekstrakt i mjedrës 20,000 ppm, fitoceratinë, ekstrakt lule hibiscus

Misti mbron mbron flokët falë fitokeratinës, qetëson kruajtjen, duke e mbajtur lëkurën e kokës të pastër, të freskët dhe të parfumuar me një aromë të këndshme Mjedër.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi