Glowyskinshop.com

A'pieu Rasberry Hair Vinegar 200ml

Lek 1,590

Një produkt hidratues i formuluar me uthull mjedre e cila mban në kontroll yndyrën dhe pH e skalpit të disbalancuar nga lyerja ose trajtimi i flokëve. Përmban Rasberry Extract dhe Phyto Keratin të cilat gjallërojnë dhe mbrojnë flokun. Përdorimi: Pas shampos aplikoni një sasi të moderuar mbi flokë. Masazhojeni dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi