Glowyskinshop.com

A'pieu Mulberry Blemish Clearing Ampoule Special Set

Lek 2,490 Lek 3,490

Ky set përfshin: Mulberry Clearing Ampoule 50ml dhe Mulberry Blemish Clearing Cream 22ml. Benefitet t tyre rendisin: reduktimin e njollave dhe akneve gjithashtu dhe qukave, mbrojnë lëkurën duke e hidratuar, përmirësojnë tekstyren e lëkurës me anë te mulberry complex dhe acidit tranexamic.Ingredientë të tjerë ndihmues : niacinamide, panthenol. Përdorimi: merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi