Glowyskinshop.com

Apieu Mulberry Blemish Clearing Ampoule 30ml

Lek 1,190 Lek 2,490

Ampule e fuqishme rigjeneruese e pasur ne 72% ekstrakt Mani, acid Tranexamic dhe ekstrakt myshku irlandez për reduktimin e njollave kafe, shenjat nga aknet dhe melasmen. Mbron lëkurën tuaj duke formuar një barrierë lagështie dhe ndihmon në lehtësimin e lëkurës së irrituar. I Ofron vitalitet lekures, duke e lënë ate të hidratuar ndërsa përmirëson teksturen dhe lufton radikalet e lira.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi