Glowyskinshop.com

A'pieu Mulberry Blemish Ampoule Mask 23g

Lek 490

Maska e fytyrës me përmbajtje Mulberry Blemish Clearing Ampoule refinon fytyrën për një pamjë më të pastër dhe të shëndritshme. E krijuar me pambuk eco, mundëson përthithjen e shpejtë nga lëkura.Përmban 6%Mulberry Complex për një lëkurë më rinore dhe alpha bisabolol, betaine për ta hidratuar lëkurën. Përdorimi: Pas toner, vendoseni maskën në fytyrë duke shmangur sytë dhe buzët. Lëreni të veprojë per 15-20 minuta. Fërkoni pjesën e mbetur mbi lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi