Glowyskinshop.com

A'pieu Madecassoside Hand Cream 40ml

Lek 990
Me 100 ppm Madecassoside, Centella Asiatica dhe Ceramide NP, kremi i duarve A'pieu Madecassoside rikthen lagështinë për të forcuar barrierën e lëkurës. Tekstura kremoze përhapet pa probleme në lëkurë për të qetësuar thatësinë dhe mund të përdoret për duart dhe zona të tjera si bërrylat dhe gjunjët!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi