Glowyskinshop.com

A'pieu Juicy-Pang Sugar Tint #BE01 4.5g

Lek 1,090 Lek 1,590
Lip lint qe i jep buzeve nje shkelqim vezullues. Mund ta kombinoni me lapsat tuaj te preferuar te buzeve, mund ta vendosni siper buzekuqeve ose dhe ta perdorni si produkt te vetem per nje pamje sa me natyrale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi