Glowyskinshop.com

A'pieu Juicy-Pang Mousse Tint #CR06 5.5g

Lek 1,090 Lek 1,590
Një ngjyrë buzësh e vlerësuar me 4 çmime si produkti me i mire, me një formulë hidratuese me teksture mendafshi dhe qendrueshmeri te larte. Do ndiheni sikur nuk keni vene asgje ne buze nderkohe qe buzet tuaja do duken me te plota dhe te buta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi