Glowyskinshop.com

A'pieu Honey milk lip oil MINT

Lek 1,190
Vaji i buzeve A'pieu Honey & Milk Lip Oil MINT është versioni me i ri i markes i pasur me përbërës hidratues dhe ushqyes si mjalti dhe qumështi dhe ekstrakti i mentes, për t'ju dhënë buzë të shëndetshme dhe voluminoze. Mbyll lagështinë në buzë dhe u jep buzëve tuaja një pamje të mbushur dhe me shkëlqim. Mund ta përdorni vetë këtë vaj buzësh ose ta aplikoni mbi nuancën e buzëve për të arritur një efekt më shkëlqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi