Glowyskinshop.com

Apieu Hamamelis Sheet Mask (1 maske)

Lek 240 Lek 490
Kjo maskë ndihmon në kontrollin e prodhimit të sebumit dhe shtrëngimin e poreve për ta mbajtur lëkurën tuaj të lëmuar dhe të pastër. Ai përmban witch hazel, e cila është përbërësi kryesor që ndihmon në kontrollin e prodhimit të sebumit. Me fletën e lehtë dhe të hollë të maskës, ajo aplikohet pa probleme dhe ngjitet mirë në lëkurën tuaj. I mbushur me Kompleksin e Rafinimit të Poreve duke përfshirë salvia, balsam limoni, ekstrakte menteje për tkurrjen e poreve.
Përmban fletën e maskës Bemliese që ngjitet pa probleme në lëkurë, duke rritur në mënyrë efektive përthithjen e përbërësve aktivë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi