Glowyskinshop.com

Anua HEARTLEAF PORE CONTROL CLEANSING OIL 200ml

Lek 1,890 Lek 2,590

Vaji pastrues i kontrollit të poreve Anua Heartleaf është një vaj pastrues jo komedogjen dhe i butë që është veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e prirur ndaj akneve. Formula e lehtë i lejon poret tuaja të marrin frymë dhe nuk do t'i bllokojë ato. Ndjeni përbërjen dhe kremin kundër diellit që shkrihen menjëherë nga lëkura juaj dhe shijoni një lëkurë të rifreskuar dhe të hidratuar menjëherë pas pastrimit.

Përbërësit që duam
Ekstrakt i rrënjës së Curcuma Longa (shafran i Indisë): Një barishte medicinale Aryuvedic e njohur për zverdhjen e saj. Ka veti anti-inflamatore, antibakteriale dhe antioksidante dhe mund të ndihmojë në rregullimin e prodhimit të sebumit dhe të ketë një efekt ndriçues.
Vaji Jojoba: Ka veti rregulluese të sebumit dhe formon një shtresë mbrojtëse, hidratuese në lëkurë, duke e lënë atë të butë dhe të butë.
Vaji i farave të lulediellit: Një vaj zbutës i pasur me acide yndyrore si acidet linoleike dhe oleike që nuk është komedogjen, duke e bërë atë një vaj të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi