Glowyskinshop.com

Anua heartleaf cream mask night solution 25ml

Lek 690
Një maskë pambuku hidratuese e formuluar me ekstrakt të gjetheve të zemrës që ndihmon në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe largimin e papastërtive të lëkurës.
Përmban ceramide dhe panthenol që ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës dhe parandalimin e dehidratimit të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi