Glowyskinshop.com

Anua HEARTLEAF 80% AMPOULE 30ml

Lek 2,990

Zbutni dhe hidratoni lëkurën tuaj me Ampulën qetësuese 80% të Anua's Heartleaf. E pasur me ekstrakt natyral të gjetheve të zemrës me burim nga fermat koreane, tekstura e saj e lehtë përthithet lehtësisht për të reduktuar irritimin dhe për të dhënë një shkëlqim të shëndetshëm. Me përqendrimin e saj superior të ekstraktit qetësues, kjo ampulë ndihmon që lekura juaj të zhytet për hidratim superior. 

Përbërësit që duam:

Ekstrakt Houttuynia Cordata: Një ekstrakt bimor i njohur për përdorimin e tij në mjekësinë tradicionale kineze. Ka efekte anti-inflamatore, antioksidante dhe antibakteriale në lëkurë.
Panthenol: Një provitaminë me aftësi hidratuese, riparuese, ka veti anti-inflamatore dhe mbrojtëse. Ndihmon në parandalimin e acarimit

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi