Glowyskinshop.com

Anua Heartleaf 77% Soothing Toner

Lek 1,590 Lek 2,590
Riparoni lëkurën tuaj me kete toner qetësues nga ANUA Heartleaf 77%. I mbushur me 77% ekstrakt Houttuynia Cordata (gjethe zemre) që qetëson lëkurën e ndjeshme dhe redukton inflamacionin ndërsa ndihmon në kontrollin e sebumit, përsosjen e poreve dhe reduktimin e baktereve falë formulës së tij antibakteriale. Përbërës tjetër kyç është Centella Asiatica e cila ndihmon në reduktimin e skuqjes, irritimit dhe akneve. Ky tonik gjithashtu ndihmon në hidratimin e lëkurës tuaj dhe, në të njëjtën kohë, largon të gjitha qelizat e vdekura të lëkurës pa shkaktuar irritim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi