Glowyskinshop.com

Anua Heartleaf 77% Soothing Sheet Mask 25ml

Lek 690
Një maskë hidratuese e formuluar me 77% ekstrakt Houttuynia Cordata (përqindja maksimale e efikasitetit) që ndihmon në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe mbrojtjen e lëkurës nga irritimet e jashtme. Përmban fletë natyrale me mikrofibër të prodhuar me ekstrakte bimore që ngjitet butësisht në fytyrë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Përbërësi i çmuar i Anua, gjethet e zemrës, dihet se qetëson, hidraton dhe në përgjithësi përmirëson ngjyrën e lëkurës. Gjethja e zemrës përmban natyrshëm flavonoidë që ofrojnë përfitime anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Provat klinike kanë vërtetuar gjithashtu se gjethet e zemrës janë 89.1% efektive në reduktimin e akneve inflamatore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi