Glowyskinshop.com

Anua green tangerine vita dark spot mask 25ml

Lek 690
E formuluar me 5000 ppm ekstrakt të mandarinës së gjelbër dhe 10 lloje të acidit hialuronik, kjo maskë e fuqishme pambuku, redukton njollat e errëta dhe hiperpigmentimin, rikthen nivelet e lagështisë dhe i shton shkëlqim lëkurës së pa jete.
Betaina dhe alantoina bllokojnë hidratimin brenda lekures për rezultate afatgjata  ndërsa përdorimi i një maske me fletë të tipit xhel nga Anua siguron që përbërësit të futen thellë në lëkurë për përthithje maksimale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi