Glowy Skin Albania

Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum Mask

Lek 490

Arritni lëkurë pa njolla dhe rrezatuese me maskën Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum Mask! E mbushur me ekstraktin e fuqishëm të limonit jeshil, i pasur me vitaminë C, kjo maskë i jep jetë lëkurës së lodhur dhe të zbehte duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe duke ndriçuar tonin e lëkurës tuaj. Por magjia nuk ndalet me kaq; Kjo maskë gjithashtu krenohet me Glutathione, Vitaminë E dhe Acid Ferulik, duke punuar në harmoni për të shtuar efektin ndriçues dhe për të shtypur prodhimin e melaninës, duke e lënë lëkurën tuaj me një shkëlqim rinor dhe me shkëlqim.

Ndjeni efektin më të fortë të sinergjisë zbardhuese:
 
🍋 Acidi Askorbik (Vitamina C): Kujdesi për njollat
🍋 Tokoferoli: Kujdesi për thithjen e vitaminës C
🍋 Glutathione: veti rivitalizuese
🍋 Acidi ferulik: Ndihmon në reduktimin e melaninës

Kompleksi i Gjelbër Balance Badge
Përmban 5 lloje ekstraktesh frutash dhe perimesh për ta bërë lëkurën të pastër dhe të gjallë dhe për të rimbushur menjëherë lagështinë.

🍃 Ekstrakti i çajit jeshil
🍃 Ekstrakt brokoli
🍃 Ekstrakt i frutave të avokados
🍃 Ekstrakti i kumbullës
🍃 Ekstrakt selino


Rekomandohet për: Të gjitha llojet e lëkurës.

Perdorimi: 
Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikojeni maskën,  duke e përshtatur me tiparet e fytyrës dhe duke shmangur zonat e syve dhe buzëve.
Hiqeni pas 15-20 minutash.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi