Glowyskinshop.com

Anua Birch Moisture Sheet Mask 25ml

Lek 390 Lek 590
Një maskë hidratuese e formuluar me lëng thupër nga Gangwon-do që jep hidratim intensiv të lëkurës dhe ndihmon në ruajtjen e vitalitetit të lëkurës me vitamina të pasura A, C dhe minerale.
Përmban Aquaxyl™, një përbërës i patentuar për të parandaluar humbjen e lagështirës së lëkurës dhe 10 lloje të acideve hialuronik për të mbajtur lëkurën të hidratuar.
Fleta e maskës me xhel me ujë ngjitet në lëkurë fort dhe në mënyrë të barabartë për të ndihmuar në shpërndarjen e plotë të lëndëve ushqyese dhe lagështisë në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi