Glowyskinshop.com

Anessa Perfect UV Mild Milk N SPF50+ PA++++ 60mL

Lek 4,490
Shiseido ANESSA Perfect UV Sunscreen Mild Milk N SPF50+ PA++++ është një krem dielli fizik dhe kimik në një. Mbron në mënyrë efektive lëkurën nga rrezet UV të diellit.  Formula e lehtë përthithet shpejt për aplikim të lehtë me një përfundim natyral mat. Përmban përbërës hidratues si glicerina dhe ekstrakt i rrënjës Shakyaku. Formula e papërshkueshme nga uji nuk do të lërë asnjë ndjesi ngjitëse. Kremi kundër diellit hipoalergjik është krijuar pa aditivë, aroma artificiale, ngjyrues, alkoole, vajra minerale dhe parabene. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Mund të përdoret nga foshnjat përveç të porsalindurve. Mund të përdoret në fytyrë dhe trup.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi