missha

missha All Around Safe Block Essence Sun Milk SPF50+/PA+++ (70ml)

Lek 1,390 Lek 1,790

Krem solar me mbrojtje ndaj rrezeve UVA dhe UVB  që është i padepërtueshëm edhe ndaj ujit dhe djersës, do ta mbajë lëkurën komode gjatë gjithë ditës me ekstrakte lulesh që qetësojnë, ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën e thatë.

Mbron nga rrezet UVA dhe UVB, vjen në një formulim të lehtë dhe jo-ngjitës që ndihet freskues në lëkurë. Përmban ekstrakte të luleve të kajsisë, lotusit, krizantemës dhe kamelisë për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën. Kur e aplikoni në fytyrën tuaj dhe e perhapni butësisht, ndihet sikur thjesht vendosni një esence dhe nuk lë aspak ndonjë kaste të bardhë. Absorbohet me të vërtetë shpejt duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët, elastike, jo e yndyrshme dhe e butë. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi