Glowyskinshop.com

Abib PROTECTIVE LIP BALM BLOCK STICK 3.3g

Lek 1,190

Hidratoni bozët tuaja dhe mbajini të sigurta nga rrezet e dëmshme të diellit  UV.  Përmban vaj bajamesh, Shea Butter dhe përbërës bimorë të cilat mbajë buzët e buta.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi