Glowyskinshop.com

Abib Heartleaf sun essence Calming drop 50ml

Lek 2,490
Kujdesi për lëkurën dhe mbrojtjen nga dielli në një shishe. Tekstura e lehtë dhe e ujshme përthithet shpejt në lëkurë, duke siguruar një përfundim të butë dhe të lehtë. 
Kjo esence kundër diellit nga Abib përhapet si një ëndërr, zhytet shpejt dhe ka një fund të bukur, si lëkura, pa asnjë ngjitje. Nuk ka shkëlqim shtesë, vetëm një perfundim si vete lekura. I pajisur me SPF 50+ PA++++ dhe i pasuruar me 50,000 ppm ekstrakt të gjetheve të zemrës nga mali Jiri, ai bllokon në mënyrë efektive rrezet UV dhe agresorët e jashtëm ndërsa qetëson dhe hidraton lëkurën. Formula absorbuese e shpejtë nuk lë as ngjyrë të bardhë dhe as fund të ngjitshëm.

Përdorimi: Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Aplikoni disa pika të produktit në lëkurë dhe lëreni butësisht për t'u absorbuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi