Glowyskinshop.com

A.H.C Ten Revolution Real Eye Cream For Face 30ml

Lek 2,790 Lek 2,990

Me një formulim të përbërë nga qeliza staminale dhe 1391 lloj proteinash, ky krem sysh ndihmon në zhvillimin natyral të kolagjenit dhe elastinës. Lëkura e syve bëhet më elastike dhe e plotë, kundër thellimit të rrudhave.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme në zonën e syve dhe masazhojeni derisa të absorbohet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi