Glowyskinshop.com

3 Concept eyes velvet fit foundation (3 nuanca)

Lek 3,490

VELVET FIT FOUNDATION eshte fondatina qe do ju beje te harroni cdo lloj fondatine tjeter qe keni perdorur deri tani! Megjithese, tekstura e saj është jashtëzakonisht e hollë dhe natyrale, ka mbulim ekstremisht te larte por është shumë komode për lëkurën. Edhe nëse mbani grim gjatë gjithë ditës, do të jeni gjithmonë të sigurt me lëkurën tuaj të lëmuar pa të meta.

Formula është e lehtë për tu përhapur, një teksturë kremi, e lëngshme por jo shumë e hollë, është në mes të grimit të lehtë, që merr frymë dhe fsheh, një shtresë në fytyrë qe eleminon skuqjen, tonin e pabarabartë të lëkurës dhe njollat. Shenjat e akneve janë të mbuluara të gjitha. Mbi te gjitha, mos u shqetesoni, nuk ju bllokon aspak poret as shkakton akne!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi