Glowyskinshop.com

3 Concept Eyes 3CE MINI MULTI EYE COLOR PALETTE #DIAMOND GLINT

Lek 2,490

Një palette me tone sysh plot xixa dhe shkëlqim për një look të vecantë. Tonet janë të pigmentuara me glitter në ngjyrë të ndryshme, për një makeup look festiv.

Përdorimi: Aplikoni me një furcë në zonën e syve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi